TERMIN:
15.11.2025r. - Łódź - REJESTRACJA OTWARTA
Kurs skierowany jest do:
Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych dalszym zgłębianiem tematu okulistyki małych zwierząt, w szczególności chcących rozpocząć swoją przygodę z chirurgią okulistyczną. Z nami zdobędziesz nowe umiejętności i poszerzysz swoje spektrum usług w gabinecie.
UWAGA: Nie ma obowiązku odbycia wcześniejszych szkoleń/warsztatów u nas! Sam decydujesz z jakiego rodzaju szkolenia/warsztatów korzystasz.
Uczestnicy kursu:
- lekarze weterynarii
Cel kursu:
Poznanie podstawowych zasad chirurgii okulistycznej wraz z technikami operacyjnymi przy nowotworach powiek, chirurgii trzeciej powieki, chirurgii powiek oraz drobnych zabiegów okulistycznych takich jak kaniulacja punktów łzowych i technika podspojówkowego podania leków. Celem jest zdobycie umiejętności manualnych, uzupełnieniem przed każdą procedurą, będzie niezbędna teoria wprowadzająca i komentarz prowadzących. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszych trenerów. Integralną częścią, składającą się na całość szkolenia jest program - zakładka program i literatura.
Co powinieneś wiedzieć po naszym kursie:
Jakie są zasady chirurgii okulistycznej i jak zacząć wykonywać je samodzielnie. Techniki operacyjne nowotworów powiek, trzeciej powieki, chirurgii powiek oraz drobne najbardziej przydatne zabiegi okulistyczne związane z kaniulacją przewodów łzowych i podspojówkowych podawaniem leków. Dzięki praktycznym umiejętnościom zdobytym podczas 8 godzinnego kursu, będziesz w stanie pomóc swoim pacjentom, poszerzyć ofertę swojego gabinetu i zdobyć cenne umiejętności. Szkolenie jest tak skonstruowane, aby zakres tematyki został przećwiczony i utrwalony, co pozwala na "wyniesienie" ze szkolenia konkretnych umiejętności.
Jak wygląda nasz kurs:
- grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 14 osób
- szkolenie ma charakter zajęć praktycznych, krótkie wykłady będą jedynie wprowadzeniem w dany temat – każdy uczestnik na materiale biologicznym/naturalnym, przy pomocy zestawów chirurgicznych (narzędzia, nici, skalpele), samodzielnie pod okiem prowadzących, wykonuje poszczególne procedury/techniki operacyjne.
- stanowiska do badań (14 samodzielnych stanowisk) wyposażone są w wysokiej jakości zestawy narzędzi chirurgicznych, nici oraz jednorazowy fartuch, rękawiczki.
- wykładowcy/prowadzący to lekarze aktywni zawodowo, na co dzień zajmujący się okulistyką i chirurgią okulistyczną, dokształcający się w kraju i zagranicą.
Zgłoszenie na kurs:
- TYLKO w formie pisemnej wypełniając dostępny na naszej www formularz;
- wypełnij formularz, zapoznaj się i zaakceptuj nasz regulamin i wyślij;
- w odpowiedzi otrzymasz oficjalne potwierdzenie z prośbą o dokonanie opłaty rejestracyjnej - formularz + wpłata opłaty rejestracyjnej gwarantuje miejsce na szkoleniu;
- po wpłacie opłaty rejestracyjnej otrzymasz fakturę (podaj dane) lub paragon (dotyczy osób fizycznych), na każdą następną wpłatę również fakturę lub paragon;
- na tydzień przed terminem kursu szczegółowe informacje niezbędne do przyjazdu;
- podczas kursu lub zaraz po kursie rozliczenie;
- po kursie dodatkowe informacje.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenie z powodu zbyt małej ilości uczestników - szczegóły zawiera REGULAMIN UDZIAŁU W KURSACH.
Częstotliwość odbywania się:
- raz do roku
Dokument ukończenia:
- zaświadczenie z punktami edukacyjnymi
REJESTR Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00304/2021 - szkolenie wpisane na listę szkoleń Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
TERMIN:
15.11.2025r. - Łódź - REJESTRACJA OTWARTA