Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Pacjenci

Szanowni Państwo,

 

nieważne, jakimi zwierzakami się opiekujecie – małymi czy dużymi, rasowymi czy nie, zdrowymi czy chorymi – liczy się to, że je kochacie i opiekujecie się nimi. Stworzyliśmy tę zakładkę specjalnie dla Was.

 

Znajdziecie tutaj informacje o bezpłatnych badaniach, jakie wykonujemy przy okazji naszych szkoleń, w różnych regionach kraju. Dzięki nim możecie przebadać swojego zwierzaka – nawet profilaktycznie – uzyskać pomoc, konsultację lub poradę.

 

Badania są bezinwazyjne i wykonywane przez lekarzy pod nadzorem ekspertów/nauczycieli z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, na najnowszym sprzęcie wysokiej jakości. Po skończonym badaniu każdy pacjent otrzymuje pełny wynik.

 

Nasi Pacjenci

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania, które przeprowadzamy podczas szkoleń dla lekarzy weterynarii, poniżej prezentując terminy badań na II półrocze 2019, miejscowości oraz daty rozpoczęcia rejestracji.
Lp. Rodzaj badania Termin badania Miejscowość Rejestracja startuje od dnia:
1 EKG - psy 06.06 Warszawa od 04.06.2020r.
2 USG jamy brzusznej - psy i koty 27 i 28.06 Poznań od
3
4
5
Informacje i zapisy:

Pod numerem telefonu: 602-476-482 lub email: mastervet@mastervet.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT