Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Pacjenci

Szanowni Państwo,

 

nieważne, jakimi zwierzakami się opiekujecie – małymi czy dużymi, rasowymi czy nie, zdrowymi czy chorymi – liczy się to, że je kochacie i opiekujecie się nimi. Stworzyliśmy tę zakładkę specjalnie dla Was.

 

Znajdziecie tutaj informacje o bezpłatnych badaniach, jakie wykonujemy przy okazji naszych szkoleń, w różnych regionach kraju. Dzięki nim możecie przebadać swojego zwierzaka – nawet profilaktycznie – uzyskać pomoc, konsultację lub poradę.

 

Badania są bezinwazyjne i wykonywane przez lekarzy pod nadzorem ekspertów/nauczycieli z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, na najnowszym sprzęcie wysokiej jakości. Po skończonym badaniu każdy pacjent otrzymuje pełny wynik.

 

Nasi Pacjenci

Dziękujemy że byliście z nami, to był piękny rok...

Serdecznie dziękujemy wszystkim właścicielom i ich wspaniałym  pupilom rasowym i nierasowym, Fundacjom, Stowarzyszeniom z różnych regionów naszego kraju, za udział w naszych warsztatch z tematyki ultrasonograficznej (usg jamy brzusznej,  serca, narządów rodnych); okulistycznej, kardiologicznej i radiologicznej w roku 2018. 

 

Dzięki Wam nasze warszaty mają realistyczne odniesienie do rzeczywistości, dzięki czemu nauka jest bardziej efektywna, a co ważne przyczyniacie się do rozwoju medycyny weterynaryjnej. Dziękujemy za zaufanie! Niesamowicie cieszy nas fakt, że tak chętnie korzystacie z naszych akcji podczas szkoleń i przepraszamy tych, których nie możemy w danym terminie przyjąć, ze względu na ograniczenia czasowe. 

 

Zapraszamy na badania w przyszłym roku - na początku roku ogłosimy plan badań z datami i miejscowościami. 

 

Dbajcie o swoje zwierzaki stosując badania profilaktyczne, przychodząc do nas na dodatkową diagnostykę,

a Wasze zwierzaki podziękują Wam za to!

 

Wszystkiego dobrego. 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT