Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Pacjenci

Szanowni Państwo,

 

nieważne, jakimi zwierzakami się opiekujecie – małymi czy dużymi, rasowymi czy nie, zdrowymi czy chorymi – liczy się to, że je kochacie i opiekujecie się nimi. Stworzyliśmy tę zakładkę specjalnie dla Was.

 

Znajdziecie tutaj informacje o bezpłatnych badaniach, jakie wykonujemy przy okazji naszych szkoleń, w różnych regionach kraju. Dzięki nim możecie przebadać swojego zwierzaka – nawet profilaktycznie – uzyskać pomoc, konsultację lub poradę.

 

Badania są bezinwazyjne i wykonywane przez lekarzy pod nadzorem ekspertów/nauczycieli z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, na najnowszym sprzęcie wysokiej jakości. Po skończonym badaniu każdy pacjent otrzymuje pełny wynik.

 

Nasi Pacjenci

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania, które przeprowadzamy podczas szkoleń, poniżej prezentując terminy badań na I półrocze 2019, miejscowości oraz daty rozpoczęcia rejestracji.
Lp. Rodzaj badania Termin badania Miejscowość Rejestracja startuje od dnia:
1 Echokardiografia - psy 19.05.2019 Warszawa 13.05.2019
2 Echokardiografia – psy z chorobami serca 08-09.06.2019 Radom 03.06.2019r.
3 Ultrasonografia jamy brzusznej psów i kotów 15-16.06.2019 Pruszcz Gdański 10.06.2019r.
Informacje i zapisy:

Pod numerem telefonu: 602-476-482 lub email: mastervet@mastervet.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT