Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

O nas

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej MasterVet powstała w czerwcu 2013 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie środowiska weterynaryjnego na wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne związane z dynamicznym rozwojem medycyny weterynaryjnej.


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, której nadrzędnym celem stała się praktyczna nauka wykonywania różnego rodzaju badań oraz doskonalenie umiejętności lekarzy weterynarii. Pierwsze szkolenie przeprowadziliśmy we wrześniu 2013 roku. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę, zapraszając do współpracy najlepszych w kraju lekarzy, praktyków oraz w odpowiedni sposób dobierając tematykę szkoleń, tak aby zdobyta wiedza była jak najbardziej przydatna w codziennej praktyce. Organizujemy szkolenia  z takich obszarów medycyny weterynaryjnej jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia, stomatologia, dermatologia, anestezjologia oraz okulistyka. Koncentrujemy się głównie na lekarzach weterynarii, choć w 2017 roku z sukcesem otworzyliśmy dział szkoleń dla techników weterynarii.


Nie osiadamy na laurach; oprócz nowych szkoleń i dalszego rozwoju działu szkoleniowego rozszerzamy działalność o sklepik internetowy z akcesoriami i drobnym sprzętem weterynaryjnym oraz sprzętem anestezjologicznym sprawdzonymi i przetestowanymi przez nas podczas szkoleń oraz przez naszych wykładowców.  

 

Co nas wyróżnia?

 

MasterVet kładzie nacisk na niezwykłą dbałość realizacji wszelkich projektów, nawet w najdrobniejszych aspektach. Wyróżnia nas własny know-how, bogate doświadczenie oraz kreatywność w poszukiwaniu najefektywniejszych rozwiązań. Nasze wysiłki ukierunkowane są na działalność dydaktyczną i na stworzenie w pełni profesjonalnego ośrodka szkoleniowego, w którym lekarze weterynarii oraz technicy weterynarii zdobędą i pogłębią wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną.


Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z doradztwa przy zakupie akcesoriów i sprzętu weterynaryjnego oraz możliwość zakupu, co w obecnych czasach nie jest bez znaczenia. Staramy się do każdego naszego klienta podejść indywidulanie, z szacunkiem i uczciwie, czego wyrazem jest otrzymany przez nas w 2018 roku certyfikat „Firma z zasadami”.

 

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń!

 

Specjaliści MasterVet w ramach organizowanych kursów kładą szczególny nacisk na część praktyczną, która odbywa się pod nadzorem wysokiej klasy ekspertów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach współczesnej medycyny weterynaryjnej, mających duże doświadczenie zawodowe oraz edukacyjne.


Ponieważ działamy w różnych lokalizacjach Polski, dotarcie na nasze kursy staje się coraz łatwiejsze. Uczestnikami organizowanych przez nas szkoleń mogą być wszyscy, niezależnie od poziomu zaawansowania i posiadanej wiedzy – organizujemy szkolenia z danej tematyki od poziomu podstawowego po zaawansowany, tak aby każdy mógł zdobyć wiedzę od A do Z – lub wybierając odpowiedni poziom, uzupełnić ją.


Dla wielu naszych klientów czas jest nie bez znaczenia, dlatego szkolenia organizujemy w weekendy. Są to kursy intensywne, ale zawsze tak zaplanowane, aby wszyscy, podczas każdego szkolenia, mogli opanować wiedzę z danego obszaru.

 

Nasze szkolenia to:

  • gwarancja małych grup szkoleniowych,
  • szkolenia weekendowe,
  • szkolenia dedykowane lekarzom weterynarii oraz technikom weterynarii,
  • tematyka szkoleń skorelowana z czasem trwania szkolenia,
  • znani i cenieni lekarze praktycy w roli prowadzących,
  • rewelacyjne materiały szkoleniowe,
  • różne lokalizacje szkoleń,
  • sprawdzony sprzęt i szerokie zaplecze akcesoriów do nauki,
  • wspaniała naukowa atmosfera.

 

Oferujemy szkolenia w różnych opcjach cenowych (pełna opcja z zakwaterowaniem, bez zakwaterowania oraz opcja „zaproś kolegę”). Dodatkowo każdy ma możliwość rozłożenia płatności na dowolnością ilość rat w dogodnej dla naszych klientów wysokości.

 

Stałym klientom, już po jednym odbytym szkoleniu,  proponujemy stały rabat w wysokości 10% na wybrane, następne kursy!

Każde ukończone szkolenie analizujemy i modyfikujemy, a przede wszystkim słuchamy naszych klientów – zależy nam, aby nasze kursy były skrojone pod potrzeby naszych klientów najlepiej jak to możliwe!


Medycyna weterynaryjna rozwija się bardzo dynamicznie, daje coraz większe możliwości diagnostyczne  i terapeutyczne, które w połączeniu ze wzrastającą świadomością i wymaganiami ich właścicieli nakładają na lekarzy weterynarii obowiązek ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Każdym kolejnym kursem udowadniamy, że dzięki połączeniu pełnego profesjonalizmu, wiedzy najlepszych ekspertów i nowoczesnego sprzętu medycznego można zdobyć umiejętności pozwalające na samodzielną pracę bez niepotrzebnego stresu.
 

Szkolenia MasterVet dzięki wpisowi do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00382/2018 dostępne są dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, których udział finansowany jest ze środków publicznych takich jak Fundusz Pracy, PFRON czy fundusze pomocowe Unii Europejskiej.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół MasterVet

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT