Pacjenci

 

Drodzy Właściciele, 

nie wazne jakie macie zwierzęta, małe czy duże, grube czy chude, rasowe czy tez nie, zdrowe czy tez chore - ważne czy je kochacie i dbacie o nie... Ta zakładka jest specjalnie dla Was!

Znajdziecie w niej informacje o bezpłatnych badaniach jakie wykonujemy przy okazji naszych szkoleń, w różnych regionach naszego kraju. To okazja aby przebadać swojego zwierzaka (nawet profilaktycznie), uzyskać pomoc lub poradę.

Badania są wykonywane przez lekarzy pod nadzorem ekspertów/nauczycieli z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej (najlepszych specjalistów w kraju), na najnowszym sprzęcie wysokiej jakości, bezinwazyjne, z pełnym raportem/wynikiem po skończonym badaniu. 

NASZA NAJBLIŻSZA AKCJA:

ZBADAJ SERCE SWOJEMU PUPILOWI!!!
 
 
MASTERVET Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej, zajmująca się organizacją szkoleń dla lekarzy weterynarii ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne badania elektrokardiologiczne (Ekg) wraz z pupilami.
 
EKG to badanie, dzięki któremu można wykryć choroby serca. Podczas krótkiego i prostego testu można zaobserwować nieprawidłowości w pracy mięśnia sercowego oraz zaburzenia jego rytmu.
 
Opieka merytoryczna warsztatów: lek. wet. Aleksandra Krawczyk.
 
Termin badania: 09.09.2017r. 
Miejsce badania: Hotel ZIMOWIT, ul. Aleja Armii Krajowej 4b, Rzeszów www.hotel-zimowit.pl/
 
Udział Państwa pupili w warsztatach lekarzy weterynarii jest całkowicie bezpłatny. Pacjenci poddawani są pełnemu badaniu ekg z którego otrzymujecie Państwo pisemny raport. Warunkiem skorzystania z badań jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna lub mailowa.
W trakcie warsztatów zapewniamy naszym pacjentom dostęp do świeżej wody pitnej oraz psie ciasteczka!
 
Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamyJ
 
 
REJESTRACJA od 01.09:
 
Pod numerem telefonu: 602-476-482 lub email: mastervet@mastervet.pl
  

 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

E-mail:
Wiadomość:


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MasterVet Sp. z o.o. moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).