Pacjenci

 

Drodzy Właściciele, 

nie wazne jakie macie zwierzęta, małe czy duże, grube czy chude, rasowe czy tez nie, zdrowe czy tez chore - ważne czy je kochacie i dbacie o nie... Ta zakładka jest specjalnie dla Was!

Znajdziecie w niej informacje o bezpłatnych badaniach jakie wykonujemy przy okazji naszych szkoleń, w różnych regionach naszego kraju. To okazja aby przebadać swojego zwierzaka (nawet profilaktycznie), uzyskać pomoc, konsultację lub poradę.

Badania są wykonywane przez lekarzy pod nadzorem ekspertów/nauczycieli z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej (najlepszych specjalistów w kraju), na najnowszym sprzęcie wysokiej jakości, bezinwazyjne, z pełnym raportem/wynikiem po skończonym badaniu. 

 

NASZA NAJBLIŻSZA AKCJA:

 
ZBADAJ SERDUSZKO SWOJEMU PUPILOWI!!!
 
 
MASTERVET Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej, zajmująca się organizacją szkoleń dla lekarzy weterynarii ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne badania echokardiograficzne (USG serca) wraz z pupilami.  
 
Opieka merytoryczna warsztatów: dr n. wet. Magdalena Garncarz (wysokiej klasy specjalista lekarz kardiolog, najlepszy w kraju) oraz nasi Trenerzy Usg.
 
Termin badań: 23-24.06.2018r
Miejsce badań: Hotel Chopin ul. Chopina 28, Pruszcz Gdański http://www.hotelchopin.gda.pl/
Wejście boczne: poziom -1
 
Udział Państwa pupili w warsztatach lekarzy weterynarii jest całkowicie bezpłatny. Pacjenci poddawani są pełnemu badaniu echokardiograficznemu z którego otrzymujecie Państwo pisemny raport.
 
Warunkiem skorzystania z badań jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna:
602-476-482 lub email: mastervet@mastervet.pl
Rejestrację zaczynamy od 18.06.2018r.
 
W trakcie warsztatów zapewniamy naszym pacjentom dostęp do świeżej wody pitnej oraz psie ciasteczka...
  
Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Serdecznie zapraszamy :)
 
 
 
 
  
 
  
 


NASTĘPNIE BADANIA:

30.06.2018r. - echokardiografia psów  - Łódź 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

E-mail:
Wiadomość:


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MasterVet Sp. z o.o. moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).