Pacjenci

 

Drodzy Właściciele, 

nie wazne jakie macie zwierzęta, małe czy duże, grube czy chude, rasowe czy tez nie, zdrowe czy tez chore - ważne czy je kochacie i dbacie o nie... Ta zakładka jest specjalnie dla Was!

Znajdziecie w niej informacje o bezpłatnych badaniach jakie wykonujemy przy okazji naszych szkoleń, w różnych regionach naszego kraju. To okazja aby przebadać swojego zwierzaka (nawet profilaktycznie), uzyskać pomoc, konsultację lub poradę.

Badania są wykonywane przez lekarzy pod nadzorem ekspertów/nauczycieli z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej (najlepszych specjalistów w kraju), na najnowszym sprzęcie wysokiej jakości, bezinwazyjne, z pełnym raportem/wynikiem po skończonym badaniu. 

 

NASZA NAJBLIŻSZA AKCJA:

ZBADAJ SERDEUSZKO SWOJEMU PUPILOWI!!!
 
Wszystkich chętnych zapraszamy na bezpłatne badania kardiologiczne pupili. Badanie można wykonać profilaktycznie lub obserwując jakieś niepokojące objawy u pupila np.  kaszel, duszność, omdlenia, spadek wydolności wysiłkowej.
 
Opieka merytoryczna warsztatów:
dr n. wet. Magdalena Garncarz (wysokiej klasy znamy i ceniony specjalista)
 
Termin badań: 25.11.2017r.
Miejsce badań: Hotel KUR, ul. Bałtycka 89, OLSZTYN www.hotelkur.pl
 
Pacjenci poddawani są badaniu kardiologicznemu z którego otrzymujecie Państwo pisemny raport. Warunkiem skorzystania z badań jest wcześniejsza rejestracja.
W trakcie warsztatów zapewniamy naszym pacjentom dostęp do świeżej wody pitnej oraz psie ciasteczka...
  
Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
 
 
 
Warunkiem skorzystania z badań jest wcześniejsza rejestracja  telefoniczna:
602-476-482 lub email: mastervet@mastervet.pl
 
Rejestracja od 20.11.2017r. 
 
  
 
Serdecznie zapraszamy!
 
  

 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

E-mail:
Wiadomość:


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MasterVet Sp. z o.o. moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).