Pacjenci

 

Drodzy Właściciele, 

nie wazne jakie macie zwierzęta, małe czy duże, grube czy chude, rasowe czy tez nie, zdrowe czy tez chore - ważne czy je kochacie i dbacie o nie... Ta zakładka jest specjalnie dla Was!

Znajdziecie w niej informacje o bezpłatnych badaniach jakie wykonujemy przy okazji naszych szkoleń, w różnych regionach naszego kraju. To okazja aby przebadać swojego zwierzaka (nawet profilaktycznie), uzyskać pomoc, konsultację lub poradę.

Badania są wykonywane przez lekarzy pod nadzorem ekspertów/nauczycieli z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej (najlepszych specjalistów w kraju), na najnowszym sprzęcie wysokiej jakości, bezinwazyjne, z pełnym raportem/wynikiem po skończonym badaniu. 

 

NASZA NAJBLIŻSZA AKCJA:

BADANIA ECHOKARDIOGRAFICZNE PACJENTÓW KARDIOLOGICZNYCH!!!
 
Twój pupil ma stwierdzone schorzenie kardiologiczne np. zaburzenia rytmu, endokardioza zastawki dwudzielnej; kardiomiopatia rozstrzeniowa, zwężenie aorty i zwężenia tętnicy płucnej, wady serca, guzy… potrzebujesz dodatkowego badania, konsultacji lub chcesz pomóc lekarzom weterynarii  w dokształcaniu ZADZWOŃ DO NAS!
 
Opieka merytoryczna warsztatów: dr n. wet. Magdalena Garncarz (wysokiej klasy specjalista z SGGW w Warszawie).
 
Termin badań: 23-24.09.2017r. 
Miejsce badań: NoBo Hotel, Liściasta 86, 91-357 Łódź
 
 
Udział Państwa pupili w warsztatach lekarzy weterynarii jest całkowicie bezpłatny. Pacjenci poddawani są pełnemu badaniu echokardiograficznemu na wysokiej klasy aparatach Esaote z którego otrzymujecie Państwo pisemny raport.
 
W trakcie warsztatów zapewniamy naszym pacjentom dostęp do świeżej wody pitnej oraz psie ciasteczka.
 
Liczba miejsc ograniczona!
 
 
 
 
REJESTRACJA od 18.09:
 
Pod numerem telefonu: 602-476-482 lub email: mastervet@mastervet.pl
  

 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

E-mail:
Wiadomość:


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MasterVet Sp. z o.o. moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).