O nas

„Pracujemy na to, byś wiedział więcej..."

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej MasterVet to prężna firma, która powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie środowiska weterynaryjnego na wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne.

Głównym celem MasterVet jest praktyczna nauka wykonywania różnego rodzaju badań usg oraz doskonalenie umiejętności lekarzy weterynarii. Organizujemy szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka. To co nas wyróżnia to z pewnością własny know how, ogromna dbałość o realizacje projektu, nawet w najdrobniejszych jego aspektach, a także doświadczenie i kreatywność w poszukiwaniu najefektywniejszych rozwiązań.

Nasze wysiłki ukierunkowane są na działalność dydaktyczną i stworzenie w pełni profesjonalnego ośrodka szkoleniowego, w którym lekarze weterynarii zdobędą i pogłębią zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. W ramach szkoleń nacisk kładziemy na część praktyczną, pod nadzorem wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach ultrasonografii we współczesnej medycynie weterynaryjnej, jednocześnie mających duże doświadczenie w nauczaniu diagnostyki usg.

Uczestnikami naszych kursów mogą być wszyscy chętni niezależnie od poziomu zaawansowania. Każdym szkoleniem udowadniamy iż dzięki połączeniu pełnego profesjonalizmu, wiedzy najlepszych ekspertów i najlepszego sprzętu medycznego można zdobyć umiejętności pozwalające na samodzielną pracę bez niepotrzebnego stresu…

Szkolenia MasterVet dzięki wpisowi do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00341/2014, dostępne są dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, których udział finansowany jest ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.

 

Zespół MasterVet.