Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy farmaceutyczne, wydawców literatury weterynaryjnej oraz producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego dedykowanego weterynarii. Oferujemy indywidulane podejście, elastyczność oraz wyłączność podczas wybranych szkoleń z zakresu medycyny weterynaryjnej.

 

Jeżeli jesteś praktykującym lekarzem weterynarii, który chce dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, skontaktuj się z nami.

 

Zapraszamy do współpracy!

*Imię i nazwisko
*Numer telefonu
*Adres e-mail
Wpisz kod z obrazka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MasterVet Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (03-699), przy ul. Uznamskiej 10/22, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000735806, REGON: 380480899, NIP: 524-286-61-54 oraz inne podmioty współpracujące w zakresie koniecznym od prawidłowego i należytego wykonania usług i sprzedaży produktów. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych jak w załączniku

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT