Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

TYLKO U NAS: okulistyka małych zwierząt, egzotyków i koni w 2019 roku

Jeśli myślisz o nauce okulistyki, z pewnością wybierzesz coś z naszej szerokiej oferty. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – rekrutacje na wszystkie szkolenia otwarte.

 

Szkolenia z okulistyki skierowane są do lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku, którzy zainteresowani są nauką wykonywania badań okulistycznych u małych zwierząt, zwierząt egzotycznych lub koni.

  

Okulistyka małych zwierząt w nowej, odświeżonej formule warsztaty obejmują pełne dwa dni – to formuła obowiązkowa zarówno dla lekarzy pierwszego kontaktu, jak i przyszłych okulistów. Szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Oferujemy naukę wykonywania badań okulistycznych krok po kroku, doboru i posługiwania się sprzętem okulistycznym przy czterech stanowiskach; trzech prowadzących z lek. wet. Jackiem Garncarzem na czele, zapewnia komfort nauki, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia będzie mógł wynieść z warsztatów jak najwięcej umiejętności.

 

Dostępne terminy i  dwie lokalizacje szkoleń okulistycznych małych zwierząt:

W dniach 23 –24 marca zapraszamy do Skępe k. Lipna.

W dniach 5–6 października zapraszamy do Pruszcza Gdańskiego.

 

Zaproponowana przez nas okulistyka zwierząt egzotycznych - jednodniowa formuła okazała się  wystarczająca, do tego aby zapoznać się ze specyfiką badania oczu tych zwierząt w zależności od gatunku i przekonać się że jednak jest to trochę inne badanie niż badanie psa czy kota… Szkolenie prowadzi lekarz z wieloletnią praktyką, specjalizująca się w badaniu egzotyków lek. wet. Elwira Buczek.  

W tym roku zapraszamy w terminie:

02.09.2019r. do Warszawy

 

A na okulistykę koni od podstaw zapraszamy do Michałowic k. Krakowa, także w wrześniu dokładnie 14-15.09.2019r. Wieloletnie doświadczenie w badaniu okulistycznym tych zwierząt Pani lek. wet. Marty Warzechy, intensywny program, urocze miejsce z dostępem do pacjentów/koni zagwarantują wspaniałą, owocna naukę.

 

Sprzęt na wszystkie szkolenia okulistyczne dostarcza nasz wieloletni partner – OPTOtech Medical z Wieliczki.

 Zapraszamy!

 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT