Hematologia małych zwierząt od podstaw - trenerzy

Lek. wet. Anna Wasilewko jest absolwentką wydziału medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie tytuł lekarza weterynarii otrzymała w 2014 roku. Związana z Przychodnią Weterynaryjną Janusz Borcowski i Tadeusz Popławski w Gdańsku, gdzie pracuje jako klinicysta ze szczególnym naciskiem na zainteresowanie z dziedziny medycyny labolatoryjnej i dermatologii. Uczestniczka wielu kongresów, konferencji i szkoleń z zakresu hematologii, diagnostyki labolatoryjnej i dermatologii. W celu doskonalenia swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy podjęła drugi kierunek – diagnostykę labolatoryjną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W związku ze swoimi zainteresowaniami skończyła również technikum hodowli koni, a na co dzień pracuje także ze swoim psem w dogoterapii.

 

Z MasterVetem związana od początków działalności, czyli od 2013 roku. Od kilku lat z sukcesem szkoli techników wterynarii jak autorka i współprowadząca szkolenie z "Diagnostyki laboratoryjnej od A do Z dla techników weterynarii" oraz hematologii. 

 

Lek. wet.  Agata Dużyńska  jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Studia ukończyła w 2012 roku.

W trakcie studiów odbywała praktyki w Wielkiej Brytanii oraz w Niemczech. Już na stażu rozpoczęła edukację z zakresu cytologii. Po czterech latach pracy w przychodni weterynaryjnej dołączyła do zespołu laboratorium weterynaryjnego VETLAB w Gdańsku, w którym pracuje do dziś. Zajmuje się wszystkim co wymaga oceny mikroskopowej, głównie cytologią i hematologią. Kontynuuje edukację na kursach zarówno polskich jak i zagranicznych.

Do naszego zespołu dołączyła w 2021 roku.