Slider

Natalia

Natalia

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za szkolenie nefrologia i urologia dla poczatkujących. Jestem w 100% usatysfakcjonowana, począwszy od poziomu wykładów, świetnej organizacji , doskonałego jedzenia i jeszcze lepszych materiałów :)
Aleksandra

Aleksandra

Bardzo dziękuję.  Szkolenie z doskonalenia techniki echo było rewelacyjne, bardzo dużo skorzystałam. Wiem jakie błędy popełniam i jak je skorygować. Jestem zmotywowana. Już widzę poprawę w projekcjach podczas badań które wykonałam od poniedziałku.  Bardzo dziękuję prowadzącym za wyrozumiałe podejście do uczniów oraz świetny sposób przekazywania wiedzy :))
Joanna i Przemysław

Joanna i Przemysław

My bardzo dziękujemy za idealne szkolenie z chirurgii oka. Nic dodać nic ująć . Podziękowania dla Pani za organizację i uśmiech :) dla dr Garncarza za pełen profesjonalizm i chęć przekazywania wiedzy . I specjalne podziękowania dla dr Warzechy - niesamowita osoba, lekarz, pełne zaangażowanie, potrafi zachęcić do jeszcze większego wysiłku.
Katarzyna

Katarzyna

Dziękuję serdecznie za szkolenie ze znieczulenia wziewnego, było dla mnie bardzo przydatne, wyniosłam z niego informacje, których potrzebowałam na obecną chwilę, no i trochę oswoiłam tę straszną maszynę :). Na razie mam poczucie, że chyba dam radę zacząć, ale jeszcze pewnie pytań się pojawi. Dziękuję też za bardzo miłą atmosferę, taką przyjazną i sprawiającą, że nie bałam się pytać, nawet o głupie rzeczy:)
Marzena

Marzena

Szkolenie było wspaniale zorganizowane, Pan Doktor świetnie sprzedał nam wiedzę anestezjologiczną, jestem pod ogromnym wrażeniem. Otrzymane materiały to poziom Master! Wow, wow, wow! :)
Elżbieta

Elżbieta

Cieszę się, że mogłam skorzystać z organizowanego przez Państwa kursu. Organizacja, kontakt z Państwem, całość szkolenia, dobór prowadzących, zapewnienie dużej ilości pacjentów, doborowe miejsce i cała oprawa kulinarna, jak i otaczająca nas przyroda były na ocenę celującą. Z całą pewnością i czystym sumieniem można Państwa szkolenia, a przynajmniej to o charakterze kardiologicznym, polecać innym zainteresowany. W sumie to nie można, tylko trzeba.
Agnieszka

Agnieszka

Po raz kolejny, nie pamiętam który, wracam ze szkolenia zadowolona, usatysfakcjonowana, ale również zmotywowana do dalszej pracy i pomimo lat pracy do dalszej nauki. Dziękuję jeszcze raz. Brak zastrzeżeń – ale to już chyba norma.
Joanna

Joanna

Nigdy nie byłam na tak rewelacyjnym szkoleniu jak EKG z dr Aleksandrą Krawczyk – ogrom wiedzy, cierpliwość, supersprzęt, materiały, pacjenci; tak wszystko wytłumaczone, że po szkoleniu zaczęłam używać aparatu i robić badania EKG.
Katarzyna

Katarzyna

Jestem wieloletnią uczestniczka różnych szkoleń MasterVet – nigdy nie rozczarowałam się i z każdego „wyciągam” to, co potrzebuję do pracy w swoim gabinecie, cierpliwie czeka na nowe tematy, bo wiem, jak te szkolenia są przygotowywane i organizowane – wszystkim szczerze polecam.
Magdalena

Magdalena

Szkolenie z onkologii od A do Z spełniło moje oczekiwania, nie mam żadnych zastrzeżeń. Ogrom wiedzy prowadzącej, supermateriały i świadomość, że onkologia jest bardzo trudnym i obszernym tematem zmotywowały mnie do dalszej nauki – czekam na następne szkolenia z tej tematyki.