Iwona Koprowska
602-476-482

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Przyszedł czas na szkolenia anestezjologiczne dla lekarzy, jeśli anestezjologia ma być Ci przydana w pracy w mniejszym lub większym zakresie nie może Cię zabraknąć!

Cykl naszych szkoleń to 3 spotkania:

- podstawy anestezjologii nie tylko dla anestezjologów

- znieczulenie wziewne od podstaw 

- problemy i komplikacje anestezjologiczne 

 

Każde szkolenie to TYLKO 8 osobowa grupa! Dostęp do szerokiej gamy sprzętu i akcesoriów anestezjologicznych. Wszystko na bazie Kliniki VetHouse w Aleksandrowie Łódzkim.  Wszystko przemyślane i rozłożone w czasie, tak aby nauka była miarodajna.... Świetne materiały szkoleniowe  i wiedza z pierwszej ręki od lekarza praktyka z wieloletnim doświadczeniem dr n. wet. Agnieszki Wrzesińskiej. 

 

Zapoznaj się ze szczegołowymi opisami i programami szkoleń na naszej www.mastervet.pl 

 

Czekamy na Ciebie.  

 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
EKG st. II – rozpoznawanie, leczenie i postępowanie z arytmiami… EKG krok po kroku - dla lekarzy i techników weterynarii Od czerwca ruszamy... Komunikat związany ze szkoleniami maj Komunikat związany ze szkoleniami. Otwieramy cykl szkoleń anestezjologicznych dla lekarzy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach 2018: musimy połączyć siły, aby powstrzymać niepotrzebne stosowanie antybiotyków MasterVet oraz Wiedza i Praktyka, wydawca „Serwisu Lekarza Weterynarii” łączą siły…. Medmarketing – twórca witryn weterynarianews.pl oraz stomatologianews.pl i nowa propozycja dla Klientów MasterVet i nie tyko… Nefrologia małych zwierząt. Rekrutacja na jedyny termin w tym roku otwarta. Nowość! Ortopedia małych zwierząt już w naszej ofercie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT