Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Okulistyka egzotyków po raz pierwszy

Zwierzęta egzotyczne, małe gryzonie i zajęczaki stają się coraz częstszą alternatywą dla psów i kotów.

Coraz większa liczba tych zwierząt w naszych domach powoduje, że w naszych gabinetach także pojawiają się z różnymi dolegliwościami i schorzeniami, a właściciele szukają dla nich ratunku.

 

Pierwszym szkoleniem, jakie proponujemy lekarzom weterynarii z udziałem tych zwierząt, jest szkolenie poświęcone badaniu, diagnostyce i leczeniu narządu wzroku zajęczaków i gryzoni oraz gadów. Nowa formuła szkolenia, skrócona do jednego dnia, część wykładowa, zajęcia praktyczne oraz na zakończenie omówienie ciekawych przypadków okulistycznych i quiz podsumowujący cały dzień spowodują, że szkolenie będzie bardzo intensywne – to możemy zagwarantować!

 

W roli prowadzącej wystąpi doświadczony lekarz specjalizujący się w okulistyce egzotyków lek. wet. Elwira Buczek.

 

Mała grupa szkoleniowa, ciekawe konspekty, szeroka gama sprzętu okulistycznego dostarczonego przez naszego partner sprzętowego firmę OptoTech i urok warszawskiej Pragi – to wszystko fundujemy Wam już 02.09.2018 roku. Mamy głęboką nadzieję, że szkolenie zagości w naszym terminarzu już na stałe.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT