Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

O szkoleniu

PARTNER SZKOLENIA BOEHRINGER INGELHEIM 

 

Szkolenie skierowane jest do:

 

Wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów ostatniego roku medycyny weterynaryjnej zainteresowanych zgłębianiem tematyki nefrologii i urologii małych zwierząt. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak również zajmujących się diagnostyką układu wydalniczego oraz nerek, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości. 

 

Uczestnicy szkolenia:

 

- lekarze weterynarii

- studenci ostatniego roku medycyny weterynaryjnej 

 

Cel szkolenia:

 

Dostarczenie zwięzłych, konkretnych i przede wszystkim praktycznych informacji dotyczących budowy i funkcji układu moczowego wraz z  podejściem lekarza praktyka do badań stosowanych w nefrologii. Kompletnej wiedzy o badaniu moczu, zaburzeniach mikcji i infekcjach układu wydalniczego, metodach obrazowania układu moczowego, chorobach nerek oraz nieoceniona wiedza z studium przypadków klinicznych - protokoły leczenia chorób nerek i przewlekłej choroby nerek, po wskazania do leczenie nerkozastępczego. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera, specjalizującego się w nefrologii i urologii.   

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

 

To szkolenie "pigułka" idealne dla każdego lekarza praktykującego dostarczające niezbędnej wiedzy z zakresu nefrologii i urologii małych zwierząt. Od wiedzy podstawowej związanej z budową i funkcjonowaniem układu moczowego przez rodzaje badań stosowane w nefrologii i urologii, rodzaje chorób i ich identyfikacja, aż po wskazania do leczenia nerkozastępczego. Wiedza i umiejętności zdobyte na tym szkoleniu będą solidna podstawą do dalszego zgłębiania wiedzy z tego zakresu oraz z pewnością zaprocentują w codziennej praktyce.   

  

Jak wygląda nasze szkolenie:

 

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 16 osób,
  • zajęcia teoretyczne wzbogacone zdjęciami i przypadkami własnymi – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki nefrologii i urologii, 
  • uzupełnienie teorii - studium przypadków klinicznych.  

 

Częstotliwość odbywania się:

 

- raz do roku 

 

Dokument ukończenia:

 

- zaświadczenie z punktami edukacyjnymi

 

TERMIN: 

 

09 - 10.11.2019r. - SZARY RESIDENCE Michałowice k. Krakowa - REKRUTACJA OTWARTA 

 

 

PARTNER SZKOLENIA BOEHRINGER INGELHEIM 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT