Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Onkologia małych zwierząt od podstaw - o szkoleniu

 

Szkolenie skierowane jest do:

 

Wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku zainteresowanych tematyką onkologii małych zwierząt. Przeznaczone jest dla osób, które zajmują się lub będą zajmowały diagnostyką małych zwierząt; wiedza z tego zakresu może okazać się bardzo pomocna w wielu przypadkach, a onkologia kwestią bliskiej przyszłości otwierającą nowe możliwości każdemu z Państwa. Szkolenie to podstawowe informacje wprowadzające w temat onkologii. 

 

Uczestnicy szkolenia:

 

- lekarze weterynarii

- studenci ostatniego roku medycyny weterynaryjnej 

  

Cel szkolenia:

 

Nauka od podstaw patogenezy nowotworów, diagnostyka nowotworów, rozpoznawania i klasyfikowania oraz dalszego postępowania - wszystko od strony praktycznej z omówieniem podstawowych/najczęściej spotykanych guzów - cytologia, schematy leczenia z analizą przypadków.  Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera, wynikającego z pracy zagranicą oraz faktu, że oprócz medycyny weterynaryjnej Pani Doktor ukończyła studnia magisterskie z zakresu onkologii ludzkiej.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

 

Jak powstają nowotwory i jak je klasyfikować, postępowania z pacjentem onkologicznym – znaczenie badania klinicznego oraz diagnostyka nowotworów, jakie stosować metody leczenie nowotworów - podstawowe i najczęściej spotykane guzy. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na zachowanie czujności w rozpoznawaniu nowotworów oraz w nieoceniony sposób wzbogacą wiedzę niezbędną, a wręcz pożądaną w każdym gabinecie weterynaryjnym.    

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 16 osób
  • zajęcia teoretyczne - ciekawe wykłady, wzbogacone zdjęciami i przypadkami własnymi – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki onkologii
  • zajecia praktyczne - znaliza przypadków
  • szkolenie to niezbędna wiedza i wstęp do dalszej nauki onkologii.  

 

Częstotliwość organizacji:

 

- raz na dwa lata 

 

 

Dokument ukończenia:

 

- zaświadczenie ukończenia kursu z punktami edukacyjnymi 

 

 

 

REJESTR Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00382/2018 szkolenie wpisane na listę szkoleń Krajowego Funduszu Szkoleniowego. 

 

 

TERMIN: 

 

21-22.11.2020r. - NoBo Hotel Łódź - REKRUTACJA OTWARTA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT