Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

O szkoleniu

 

Szkolenie skierowane jest do:

 

Wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku zainteresowanych tematyką onkologii małych zwierząt. Przeznaczone jest dla osób, które zajmują się lub będą zajmowały diagnostyką małych zwierząt; może okazać się bardzo pomocne w wielu przypadkach, a onkologia kwestią bliskiej przyszłości otwierającą nowe możliwości każdemu z Państwa.

  

Cel szkolenia:

 

Nauka od podstaw patogenezy nowotworów, diagnostyka nowotworów, rozpoznawania i klasyfikowania oraz dalszego postępowania. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera, wynikającego z pracy zagranicą oraz faktu, że oprócz medycyny weterynaryjnej Pani Doktor ukończyła studnia magisterskie z zakresu onkologii ludzkiej.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

 

Jak powstają nowotwory i jak je klasyfikować, postępowania z pacjentem onkologicznym – znaczenie badania klinicznego oraz diagnostyka nowotworów, jakie stosować metody leczenie nowotworów. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na zachowanie czujności w rozpoznawaniu nowotworów oraz w nieoceniony sposób wzbogacą wiedzę niezbędną, a wręcz pożądaną w każdym gabinecie weterynaryjnym.    

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 16 osób
  • zajęcia teoretyczne wzbogacone zdjęciami i przypadkami własnymi – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki onkologii
  • szkolenie to niezbędna wiedza i wstęp do dalszej nauki onkologii.  

 

TERMIN: 

 

W przygotowaniach - 2019r. 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT