Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

O szkoleniu

Szkolenie skierowane jest do:

 

Wszystkich zainteresowanych wykonywaniem badań ultrasonograficznych narządu rodnego i ciąży oraz zgłębieniem zagadnień związanych z rozrodem małych zwierząt lekarzy weterynarii oraz studentów ostatniego roku medycyny weterynaryjnej, którzy rozpoczynają rozwijanie swoich umiejętności z tej dziedziny medycyny, jak również dla tych, którzy chcą uaktualnić i poszerzyć swoją wiedzę.

 

Cel szkolenia:

 

Nauka techniki badania ultrasonograficznego narządu rodnego wraz z monitorowaniem ciąży u suk i kotek. 
Nauka pozostałych kwestii związanych z rozrodem typu: pobieranie wymazu z pochwy, cytologia, pobieranie i ocena nasienia, inseminacja, choroby układy rozrodczego żeńskiego i męskiego. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszych trenerów.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

 

Jak prawidłowo wykonać badanie ultrasonograficzne narządu rodnego suk i kotek, jak prawidłowo monitorować ciążę, jak wykonać cytologię, pobrać i ocenić nasienie, wykonać inseminację oraz rozpoznać stany chorobowe układu rozrodczego. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań USG oraz przełożą się na komfort codziennej pracy w gabinecie.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
  • zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
  • zajęcia praktyczne – grupa 12-osobowa podzielona zostaje na podgrupy. Każda grupa pod okiem trenera USG wykonuje badania ultrasonograficzne, pobiera i ocenia nasienie, wykonuje cytologię.
  • stanowiska do badań wyposażone są w aparaty ultrasonograficzne renomowanej  firmy oraz gamę wymaganego do tego rodzaju badań sprzętu.

 

TERMIN:

 

01-02.12.2018r. - POZNAŃ - REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT