PARTNER SPRZĘTOWY CORMAY DIAGNOSTICS
TERMIN:
23 - 24.11.2024r. - Poznań - REJESTRACJA OTWARTA
Kurs skierowany jest do:
Wszystkich techników weterynarii oraz zawodów pokrewnych, zainteresowanych opanowaniem wiedzy i umiejętności z obszaru diagnostyki laboratoryjnej, badających lub chcących nauczyć się badać materiał pochodzenia zwierzęcego z podziałem na trzy bloki tematyczne: krew, mocz, kał.
Uczestnicy kursu:
- technicy weterynarii zarówno w trakcie nauki jak i pracujacy zawodowo
- inne pokrewne zawody
Cel kursu:
Nauka diagnostyki laboratoryjnej od podstaw, która jest istotnym elementem współgrającym z codzienną pracą gabinetów weterynaryjnych. Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę a także niezbędną teorię. Podczas szkolenia zostaną szczegółowo omówione kolejne kroki postępowania od momentu poboru próbki, przez jej przygotowanie, po ocenę/identyfikację. Dodatkowa wiedza odnośnie organizacji pracy w laboratorium, wyposażenia laboratorium, błędów i mnóstwo praktycznych wskazówek. Tylko z nami zdobędziesz kompletną wiedzę z tego zakresu; podnosząc swoje kwalifikacje staniesz się atrakcyjny dla pracodawców na rynku pracy. Integralną częścią, składającą się na szkolenie jest program - zakładka program i literatura.
Wiedza zdobyta po kursie:
Jak prawidłowo "krok po kroku" zorganizować pracę laboratorium działającym przy gabinecie weterynaryjnym. Nauczysz się i usystematyzujesz wiedzę z zakresu pobierania, oceny materiałów pochodzenia zwierzęcego z podziałem na trzy bloki tematyczne: krew, mocz, kał. Szkolenie jest tak skonstruowane, aby wiedza i umiejętności zdobyte na nim pozwoliły na samodzielną pracę przy ocenie materiału pochodzenia zwierzęcego.
Jak wygląda nasz kurs:
- grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 14 osób,
- zajęcia teoretyczne w formie wykładów – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki pracy w laboratorim,
- zajęcia praktyczne – zespoły 1-osobowe - sam na sam z mikroskopem– – nauka pracy z mikroskopem, techniki badania materiału (krew, mocz, kał), utrwalanie/przechowywnie/konserwowanie, ocena.
- wykładowcy to lekarz i dyplomowany technik weterynarii, czynni zawodowo, zajmujący się interną i badaniem krwi, cały czas dokształcający się w kraju i zagranicą.
Zgłoszenie na kurs:
- TYLKO w formie pisemnej wypełniając dostępny na naszej www formularz;
- wypłenij formularz, zapoznaj się i zaakceptuj nasz regulamin i wyślij;
- w odpowiedzi otrzymasz oficjalne potwierdznie z prośbą o dokonanie opłaty rejestracyjnej - formularz + wpłata opłaty rejestracyjnej gwarantuje miejsce na szkoleniu;
- po wpłacie opłaty rejestracyjnej otrzymasz fakturę (podaj dane) lub paragon (dotyczy osób fizycznych), na każdą nastepną wpłatę również fakturę lub paragon;
- na tydzień przed terminem kursu szczegółowe informacje niezbędne do przyjazdu;
- podczas kursu lub zaraz po kursie rozliczenie;
- po kursie dodatkowe informacje.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenie z powodu zbyt małej ilości uczestników - szczegóły zawiera REGULAMIN UDZIAŁU W KURSACH.
Częstotliwość odbywania się:
- dwa razy do roku
Dokument ukończenia:
- zaświadczenie potwierdzjace uczestnictwo w kursie
REJESTR Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00304/2021 - szkolenie wpisane na listę szkoleń Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
TERMIN:
23 - 24.11.2024r. - Poznań - REJESTRACJA OTWARTA