Anestezjologia małych zwierząt dla techników weterynarii step by step - o kursie

TERMIN: 

 

25.05.2024r. - Bydgoszcz - REJESTRACJA ZAMKNIĘTA - przyjmujemy zapisy na listę rezerwową - wypełnij i wyślij formularz 

 

Szkolenie skierowane jest do:

 

Wszystkich techników weterynarii zainteresowanych opanowaniem wiedzy i umiejętności z obszaru anestezjologii małych zwierząt. 

 

Uczestnicy szkolenia:

 

- technicy weterynarii  - zarówno w trakcie nauki, jak i  aktywni zawodowo

 

Cel szkolenia:

 

Nauka anestezjologii małych zwierząt od podstaw w zakresie możliwym do opanowania i swobodnego wykonywania przez technika weterynarii samodzielnie lub w porozumieniu z lekarzem weterynarii.  Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę a także niezbędną teorię. Ma na celu przygotowanie do prowadzenia i monitorowania znieczulenia. Tylko z nami zdobędziesz kompletną wiedzę o procedurach anestezjologicznych prowadzonych przez technika podczas znieczulania małych zwierząt, podnosząc swoje kwalifikacje staniesz się atrakcyjny dla pracodawców na rynku pracy. Integralną częścią, składającą się na szkolenie jest program - zakładka program i literatura. 

 

 

Wiedza zdobyta po kursie: 

 

Jak prawidłowo ,,krok po kroku” wykonać znieczulenie, jakie są rodzaje i schematy  znieczuleń. Dowiesz się także, co jest niezbędne do przeprowadzenia znieczulenia, jak należy monitorować pacjenta i jak reagować w różnych sytuacjach, a także zdobędziesz niezbędną wiedzę o lekach stosowanych w anestezjologii. Uzupełnienie tematu to intubacja  oraz cenna wiedza praktyczna jak coś wymknie się spod kontroli...  Szkolenie jest tak skonstruowane, aby wiedza i umiejętności zdobyte na nim pozwoliły na swobodną współpracę z lekarzem weterynarii.    

 

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
  • zajęcia teoretyczno-praktyczne – istotnym uzupełnieniem niezbędnej wiedzy teoretycznej jest praktyka, dlatego przeprowadzana jest w trakcie wykładów lub zaraz po danym bloku tematycznym, z podziałem na 3 stanowiska po 4 osoby każde. 
  • podczas szkolenia zapewniamy całą gamę wyrobów medycznych niezbędnych do nauki wybranych procedur.
  • wykładowca to lekarz aktywny zawowdowo, zajmujący się na codzień anestezjologią i kardiologią, dokształcający się w kraju i zagranicą.   

 

Zgłoszenie na kurs:

 

TYLKO w formie pisemnej wypełniając dostępny na naszej www formularz;

wypłenij formularz, zapoznaj się i zaakceptuj nasz regulamin i wyślij;

- w odpowiedzi otrzymasz oficjalne potwierdznie z prośbą o dokonanie opłaty rejestracyjnej - formularz + wpłata opłaty rejestracyjnej gwarantuje miejsce na szkoleniu; 

- po wpłacie opłaty rejestracyjnej otrzymasz fakturę (podaj dane) lub paragon (dotyczy osób fizycznych), na każdą nastepną wpłatę również fakturę lub paragon; 

- na tydzień przed terminem kursu szczegółowe informacje niezbędne do przyjazdu;

- podczas kursu lub zaraz po kursie rozliczenie;

- po kursie dodatkowe informacje.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenie z powodu zbyt małej ilości uczestników - szczegóły zawiera REGULAMIN UDZIAŁU W KURSACH. 

 

Częstotliwość odbywania się:

 

- cztery razy do roku

 

 

Dokument ukończenia:

 

- zaświadczenie poświadczające uczestnictwo w kursie 

 

 

REJESTR Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00304/2021 - szkolenie wpisane na listę szkoleń Krajowego Funduszu Szkoleniowego. 

 

 

TERMIN: 

 

25.05.2024r. - Bydgoszcz - REJESTRACJA ZAMKNIĘTA - przyjmujemy zapisy na listę rezerwową - wypełnij i wyślij formularz