Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Nowość! Ortopedia małych zwierząt już w naszej ofercie

Wszystkich zainteresowanych zgłębianiem wiedzy z ortopedii małych zwierząt serdecznie zapraszamy na nasze pierwsze szkolenie, z którymi startujemy już jesienią.

Pacjent ortopedyczny i proste zabiegi w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu” to szkolenie skierowane do lekarzy weterynarii oraz studentów ostatniego roku medycyny weterynaryjnej. Z wiedzy i umiejętności zdobytych podczas warsztatów skorzystają zarówno osoby początkujące, jak i już posiadające umiejętności z tej dziedziny, ale mające pewne rozterki i wątpliwości natury merytorycznej oraz praktycznej. W czasie szkolenia szczególny nacisk kładziemy na praktyczną naukę najczęstszych złamań, punkcje stawów oraz operację stawu kolanowego z uszkodzonym więzadłem krzyżowym, czyli te proste zabiegi z którymi mamy największe szanse spotkać się w gabinecie i z którymi spokojnie możemy sobie poradzić.

 

Nauka odbywać się będzie pod czujnym okiem lek. wet. Rafała Korty, który jest założycielem i właścicielem Lecznicy dla Zwierząt ARWET w Wieliczce. Absolwent studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu, członek ESVOT (European Society of Veterinary Orthopaedics and Traumatology), uczestnik wielu szkoleń i staży klinicznych, autor artykułów publikowanych w branżowej prasie. Pan doktor specjalizuje się szczególnie w operacji stawu kolanowego metodą TTA Rapid – w 2013 roku przy jego udziale przeprowadzony został pierwszy tego typu zabieg w Polsce. Ale przede wszystkim jest lekarzem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem.

 

Na szkolenie z ortopedii małych zwierząt zapraszamy w terminie 22-24.11.2019r. do Kielc. Warsztaty będą trwały od piątku do niedzieli. Rekrutacja otwarta – serdecznie zapraszamy.

 

Więcej informacji na naszej stronie internetowej - zakładka ORTOPEDIA - ORTOPEDIA M. ZWIERZĄT

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT