Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Nowe szkolenie dla techników – diagnostyka laboratoryjna

Od zeszłego roku sukcesywnie rozwijamy dział szkoleń dedykowanych technikom weterynarii.

Obecnie technikom proponujemy szkolenie z anestezjologii, EKG, opisów zdjęć RTG, techniki wykonywania zdjęć RTG oraz nowość, czyli szkolenie z diagnostyki laboratoryjnej.

 

To szkolenie pigułka, które ma na celu naukę diagnostyki laboratoryjnej od podstaw, która jest istotnym elementem współgrającym z codzienną pracą gabinetów weterynaryjnych. Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę, a także niezbędną teorię. Podczas szkolenia zostaną szczegółowo omówione kolejne kroki postępowania od momentu poboru próbki, przez jej przygotowanie, po ocenę/identyfikację. To dodatkowa wiedza odnośnie organizacji pracy w laboratorium, wyposażenia laboratorium, błędów plus mnóstwo praktycznych wskazówek.

 

Jest to z pewnością jedyna i niepowtarzalna okazja na zdobycie nowej wiedzy, poszerzenie jej i zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy. Szkolenie trwa półtora dnia, jest bardzo intensywne i prowadzone przez lekarza weterynarii oraz dyplomowanego technika.

 

Zapraszamy już we wrześniu – region pomorski.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT