Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

nefrologia i urologia

Lekarzy weterynarii oraz studentów ostatniego roku serdecznie zapraszamy na drugą edycję szkoleń z nefrologii i urologii małych zwierząt. Rekrutacja na warsztaty, które odbędą się pod koniec maja, jeszcze otwarta.

 

Uczestnikom szkolenia dostarczymy rzeczowych, konkretnych i zwięzłych informacji dotyczących budowy oraz funkcji układu moczowego małych zwierząt. Szczególny nacisk kładziemy na informacje praktyczne, najistotniejszej dla każdego praktykującego lekarza, przekazywane prze doświadczone w tej materii prowadzące. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w tej dziedzinie, z uwzględnieniem lekarzy zajmujących się diagnostyką układu wydalniczego oraz nerek.

 

Warsztaty poprowadzą lek. wet. Magdalena Kraińska-Łosek oraz dr n. wet. Sylwia Lew-Kojrys.

 

Lek wet. Kraińska-Łosek to absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zgłębia najnowszą wiedzę dotyczącą pacjentów nefrologicznych. Należy do European Society of Veterinary Nephrology and Urology (ESVNU).

 

Dr n. wet. Sylwia Lew-Kojrys ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. W 2008 roku obroniła doktorat z urologii weterynaryjnej, a dwa lata później zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu chorób psów i kotów, uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Specjalizuje się również w wykonywaniu badań USG. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

 

Na szkolenia z nefrologii i urologii małych zwierząt serdecznie zapraszamy w terminie 09 - 10.11 w uroczej lokalizacji Szary Residence w Michałowicach k. Krakowa. Ciąg dalszy szkoleń z tej tematyki - warsztatowy, planujemy późną jesienią. Szczegóły wkrótce. 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT