Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Medmarketing – twórca witryn weterynarianews.pl oraz stomatologianews.pl i nowa propozycja dla Klientów MasterVet i nie tyko…

Dynamicznie zmieniający się rynek weterynaryjny i coraz bardziej wymagający klient lecznic,  niejako wymusza na nas posiadanie stron internetowych i korzystanie z Social Media, wie o tym każdy właściciel i dużej Kliniki, i małego gabinetu. Ale jak budować markę lecznicy w sieci nie mając na to czasu i odpowiedniej wiedzy…?

Medmarketing ma na celu to , aby kompleksowo pomagać  naszym Klientom w doborze najbardziej optymalnych działań w sieci i to na każdym etapie projektu. Tworzy nowe serwisy internetowe, optymalizuje, czyli  dostosowuje do zaleceń wyszukiwarki Google już istniejące strony www oraz dba o to aby Wasze witryny wyświetlały się jak największej ilości poszukujących ich usług.

Do osób aktywnych w social media dociera przez prowadzenie profili na FB, a klientom mającym problemy z niesprawiedliwymi i nieprawdziwymi negatywnymi recenzjami pomaga w odbudowaniu  pozytywnego wizerunku i  monitorowaniu negatywnych wpisów i recenzji pojawiających się w sieci.

Szczegółowe informacje na www.medmarketing.pl – dla Klientów MasterVet 10% rabat.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT