Listopad niemal dobiegł już końca — ten miesiąc był dla nas pełen nowości i wyzwań.

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Dziękujemy bardzo wszystkim za zaufanie i udział w naszych szkoleniach. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby każde szkolenie to była potężna dawka specjalistycznej wiedzy, często popartej praktyką. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym lekarzom, wykładowcom, nauczycielom, pasjonatom za solidne dawki wiedzy, dzielenie się swoim doświadczeniami i świetną atmosferę, nie tylko naukową. 

W listopadzie mieliśmy szkolenia z:

"Choroby siatkówki u psów", prowadzone przez lek. wet. Jacka Garncarza oraz lek. wet. Martę Misiak.

 "Chłoniak u psów – od rozpoznania po leczenie", prowadzone przez lek. wet. Aleksandrę Marcinowską oraz lek. wet. Urszulę Jankowską.

 "Neurologia kotów od A do Z", prowadzone przez lek. wet. Małgorzatę Mikułę.

 "Anestezjologia małych zwierząt dla techników weterynarii step by step", prowadzone przez lek. wet. Sebastiana Domańskiego.

 "Technika wykonywania zdjęć RTG”, prowadzone przez lek. wet. Mariusza Siedlickiego.

 "Podstawowe zabiegi chirurgiczne na powiekach oraz drobne zabiegi okulistyczne – chirurgia oka – stopień I”, prowadzone przez lek. wet. Jacka Garncarza, lek. wet. Martę Warzechę.

 "Diagnostyka dopplerowska naczyń jamy brzusznej oraz biopsja narządów jamy brzusznej", prowadzone przez lek. wet. Lidię Nosal, lek. wet. Monikę Przedpełską, lek. wet. Urszulę Jankowską oraz lek. wet. Mariusza Siedlickiego.

 "Stomatologia psów i kotów – radiodiagnostyka i ekstrakcje", prowadzone przez lek. wet. Kacpra Kubickiego.

Ogromne podziękowania również dla naszych partnerów — OPTOtech Medical, Norax Medical, Hempets, Boehringer Ingelheim i Medif i naszych pacjentów, bez których szkolenia nie miałyby się jak odbyć! Wszystkie szkolenia odbyły się bez ofiar. 

Jeśli nie udało się wam załapać na listopadowe szkolenia, to nie ma się co martwić — lista niektórych szkoleń na rok 2022 jest już dostępna na naszej stronie internetowej! Reszta będzie się jeszcze stopniowo pojawiać, także zachęcamy do systematycznego zaglądania. 

 https://www.mastervet.pl

 szkolenia@mastervet.pl

 +48 602-476-482