Iwona Koprowska
602-476-482

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy iż podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu organizacji szkoleń w miesiącu maju, decyzję odnoście szkoleń w czerwcu jeszcze wstrzymujemy. Wszystkie szkolenia majowe odwołujemy do momentu aż bezpieczna organizacja szkoleń będzie możliwa. 

Mimo szczerych chęci i mimo iż hotele zostały otwarte, nie spełniają one naszych oczekiwań pod względem standardów jakie zapewniamy uczestnikom naszych szkoleń – kwestia posiłków, bezpieczeństwa w pokojach, na salach konferencyjnych etc. Jest mnóstwo znaków zapytań co niestety nie jest dla Państwa, jako uczestników  i dla nas jako organizatorów komfortowe.  Chcielibyśmy aby udział w szkoleniu był skoncentrowany na zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności a nie obawach i strachu.

 

Przewidujemy organizację szkoleń nawet podczas wakacji, które w tym roku tak jak wszystko nie będą już takie same jak w poprzednich latach. Pracujemy nad nowym terminarzem szkoleń. Osoby zapisane na szkolenia w korespondencji mailowej będziemy informować o nowych terminach z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, pozostałych zainteresowanych naszymi szkoleniami zapraszamy na naszą www, profil na FB i Instagram.

 

Zespół MasterVet.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
EKG st. II – rozpoznawanie, leczenie i postępowanie z arytmiami… EKG krok po kroku - dla lekarzy i techników weterynarii Od czerwca ruszamy... Komunikat związany ze szkoleniami maj Komunikat związany ze szkoleniami. Otwieramy cykl szkoleń anestezjologicznych dla lekarzy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach 2018: musimy połączyć siły, aby powstrzymać niepotrzebne stosowanie antybiotyków MasterVet oraz Wiedza i Praktyka, wydawca „Serwisu Lekarza Weterynarii” łączą siły…. Medmarketing – twórca witryn weterynarianews.pl oraz stomatologianews.pl i nowa propozycja dla Klientów MasterVet i nie tyko… Nefrologia małych zwierząt. Rekrutacja na jedyny termin w tym roku otwarta. Nowość! Ortopedia małych zwierząt już w naszej ofercie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT