Iwona Koprowska
602-476-482

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Szanowni Państwo,

 

w związku z ogłoszonym stanem epidemii i nadal trwającym  zagrożeniem koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującym chorobę o nazwie COVID-19 oraz dynamiczną i ciężką do przewidzenia  sytuacją uprzejmie informujemy iż odwołaliśmy szkolenia marcowe oraz odwołujemy szkolenia kwietniowe i  przesuwamy je na nowe terminy. 

Pracujemy nad nowym terminarzem szkoleń, obserwując sytuację. Osoby zapisane na szkolenia w korespondencji mailowej będziemy informować o nowych terminach, pozostałych zainteresowanych naszymi szkoleniami zapraszamy na naszą www, profil na FB i Instagram. Liczymy na to że szybko uporamy się z zagrożeniem i będziemy mogli wszyscy wrócić do naszych aktywności.

 

Życzymy zdrowia i wytrwałości.

 

Zespół MasterVet.

 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
EKG st. II – rozpoznawanie, leczenie i postępowanie z arytmiami… EKG krok po kroku - dla lekarzy i techników weterynarii Od czerwca ruszamy... Komunikat związany ze szkoleniami maj Komunikat związany ze szkoleniami. Otwieramy cykl szkoleń anestezjologicznych dla lekarzy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach 2018: musimy połączyć siły, aby powstrzymać niepotrzebne stosowanie antybiotyków MasterVet oraz Wiedza i Praktyka, wydawca „Serwisu Lekarza Weterynarii” łączą siły…. Medmarketing – twórca witryn weterynarianews.pl oraz stomatologianews.pl i nowa propozycja dla Klientów MasterVet i nie tyko… Nefrologia małych zwierząt. Rekrutacja na jedyny termin w tym roku otwarta. Nowość! Ortopedia małych zwierząt już w naszej ofercie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT