Kochani — wakacje jeszcze trwają, pogoda sprzyja. Odpoczywacie jeszcze, czy już myślicie o pracy, szkole, jesieni i własnym rozwoju?

Ocena:

0/5 | 0 głosów

My tak jak obiecaliśmy, przez lato nie próżnowaliśmy! W naszej ofercie szkoleń jesienno-zimowych znajdziecie sporo nowości, nowych wykładowców!

  •  Aktualizowaliśmy nasze szkolenia, tak abyście mieli dostęp do jak najświeższej wiedzy. Analizowaliśmy pod każdym względem, aby było jak najwięcej praktyki, interakcji z Waszej strony! Analizowaliśmy również Wasze uwagi — stąd kilka poprawek na stronie, w regulaminie i w innych sprawach formalnych.
  • Szykujemy też sporo nowości już na 2023 rok, pozostałe aktualne szkolenia w terminarzu szkoleń! Mamy także ostatnie miejsce na szkolenie wrześniowe z podstaw anestezjologii – może ktoś chętny?
  • Chyba najfajniejsze na końcu (my już nie możemy się doczekać) - już lada moment startują zapisy na wyjątkowe wydarzenie dla lekarzy kardiologów. UWAGA tylko 50 miejsc! Więcej szczegółów o wydarzeniu rozpoczynającym świętowanie naszego 10-lecia lada moment!

Odliczamy dni na spotkania z Wami – w tym roku startujmy już w sierpniu, rozpoczynając szkoleniem stomatologicznym z lek. wet. Kacprem Kubickim i firmą Medif. 

 

https://www.mastervet.pl

 szkolenia@mastervet.pl

 +48 602-476-482