Iwona Koprowska
602-476-482

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

A w nim oprócz dobrze Wam znanych szkoleń, sporo NOWOŚCI!

Już trwają zapisy na nasze sztandarowe szkolenia z echokardiografii, ultrasonografii, okulistyki, chirurgii oka, nefrologii i urologii, diagnostyki laboratoryjnej oraz na nasze NOWOŚCI:

 

- neurologia

- ortopedia 

- onkologia

- chirurgia oka końskiego

- szkolenia doskonalące z okulistyki, echokardiografii i ultrasonografii...

 

Szkolenia u nas to:

  • małe grupy,
  • bezpieczne warunki nauki,
  • najlepsi w kraju specjaliści z poszczególnych specjalizacji medycyny weterynaryjnej,
  • szeroka gama szkoleń z podziałem na stopnie zaawansowania,
  • świetne materiały szkoleniowe,
  • rabaty dla stałych Klientów. 

 

Każde nasze szkolenie jest szczegółowo opisane na naszej stronie. Uprzejmie prosimy, aby zwrocić na to uwagę!

 

TERMINARZ SZKOLEŃ:

 

1. Szkolenia dla lekarzy weterynarii  - po lewej stronie menu z działami szkoleń: Kardiologia, Okulistyka, Neurologia, Ortopedia, Anestezjologia etc. a w nich poszczególne szkolenia. Po wejściu w zakładkę z wybranym szkoleniem na górnym pasku menu: o szkoleniu, program i literatura, oferta cenowa, trenerzy i formularz zgłoszenia. 

 

2. Szkolenia dla techników weterynarii - cała oferta szkoleń dla techników specjalnie tylko im dedykowanych (anestezjologia i diagnostyka laboratoryjna) oraz szkolenia mieszane (technicy i lekarze) - EKG st. I, RTG technika wykonywania zdjeć oraz RTG opisy zdjeć. Po wejściu w zakładkę z wybranym szkoleniem na górnym pasku menu: o szkoleniu, program i literatura, oferta cenowa, trenerzy i formularz zgłoszenia. 

 

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji: 

TEL. 602.476.482

MAIL: mastervet@mastervet.pl

 

Do zobaczenia :)

 

 

 

 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Nowy dział szkoleń - neurologia Już jest jesienny kalendarz szkoleń 2020! EKG st. II – rozpoznawanie, leczenie i postępowanie z arytmiami… EKG krok po kroku - dla lekarzy i techników weterynarii Od czerwca ruszamy... Komunikat związany ze szkoleniami maj Komunikat związany ze szkoleniami. Otwieramy cykl szkoleń anestezjologicznych dla lekarzy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach 2018: musimy połączyć siły, aby powstrzymać niepotrzebne stosowanie antybiotyków MasterVet oraz Wiedza i Praktyka, wydawca „Serwisu Lekarza Weterynarii” łączą siły…. Nefrologia małych zwierząt. Rekrutacja na jedyny termin w tym roku otwarta.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT