Iwona Koprowska
602-476-482

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Elektrokardiografia, czyli EKG od podstaw - jedyny termin w tym roku i ostatnie wolne miejsca - na zgłoszenia czekamy do 30.05.2020r. 

 

Już 6 czerwca do Warszawy zapraszamy na szkolenie EKG małych zwierząt od podstaw.

 

Szkolenie dla lekarzy weterynarii (krok po kroku od podstaw jak działa ekg, po co się wykonuje, jak technicznie wykonać zapis, jaki wybrać sprzęt i jak zinterpretować zapis) i dla techników weterynarii - nie obawiajcie się że to szkolenie nie dla Was - spokojnie podczas jednodniowego szkolenia nauczysz się wykonywać od strony technicznej zapis ekg (co jest kluczowe) a może i pokusisz o interpretację zapisu?


Aby EKG stało się przyjazne wszelkich starań dołoży prowadząca szkolenie Pani lek. wet. Aleksandra Krawczyk.

 

Nie musisz być od razu kardiologiem... Zdobądź z nami nową wiedzę i umiejętności, które zaowocują w Twojej codziennej pracy.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Nowy dział szkoleń - neurologia Już jest jesienny kalendarz szkoleń 2020! EKG st. II – rozpoznawanie, leczenie i postępowanie z arytmiami… EKG krok po kroku - dla lekarzy i techników weterynarii Od czerwca ruszamy... Komunikat związany ze szkoleniami maj Komunikat związany ze szkoleniami. Otwieramy cykl szkoleń anestezjologicznych dla lekarzy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach 2018: musimy połączyć siły, aby powstrzymać niepotrzebne stosowanie antybiotyków MasterVet oraz Wiedza i Praktyka, wydawca „Serwisu Lekarza Weterynarii” łączą siły…. Nefrologia małych zwierząt. Rekrutacja na jedyny termin w tym roku otwarta.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT