1 lipca to wyjątkowa data – obchodzimy dziś Dzień Psa!

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Choć święto to w Polsce jest stosunkowo młode (zostało ustanowione w 2007 roku), to ma niezwykle ważne znaczenie. Data nie jest przypadkowa – 1 lipca to początek sezonu urlopowego – wiele psów zostaje wówczas porzuconych lub oddanych do schronisk przez nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy nie są w stanie zorganizować im odpowiedniej opieki na czas swojej nieobecności.

 

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na świadome podejście do opieki nad zwierzętami. W Dniu Psa wiele organizacji charytatywnych organizuje różnego rodzaju akcje pomocowe dla czworonogów, odbywają się również imprezy z atrakcjami.

 

Macie jakieś plany na spędzenie tego dnia z Waszym pupilem? Może zorganizujecie mu dłuższy spacer lub obdarzycie go zabawką / ulubionym smakołykiem? W końcu to jego święto! 

 

 Poniżej zamieszczamy zdjęcia naszego zaprzyjaźnionego pieska. Autorem fotografii jest Pan Tomasz Mońko, któremu serdecznie dziękujemy! Pan Tomasz specjalizuje się w sportowej i portretowej fotografii psów – zapraszamy na jego stronę internetową: http://k9action.eu/

 https://www.mastervet.pl

 szkolenia@mastervet.pl

 +48 602-476-482