Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej
MasterVet

Prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, specjalistów i jednocześnie autorytetów w poszczególnych zastosowaniach szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z takich obszarów jak: kardiologia, radiologia, rozród, ortopedia, neurologia oraz okulistyka.

sprawdź terminy szkoleń

Światowy Dzień Zwierząt (4 października) to idealna okazja, aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pupili.

Święto wszystkich zwierzaków obchodzone jest w Polsce od 1993 roku. W czasie obchodów organizatorzy zwracają szczególną uwagę na problem bezdomności wśród zwierząt, warunki panujące w schroniskach, zachęcają również do adopcji. Światowy Dzień Zwierząt to także święto wszystkich właścicieli uroczych czworonogów, milusińskich kotków czy unikatowych egzotyków…

Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że Wasz domowy zwierzak rośnie w dobrym zdrowiu, zapraszamy na nasze najbliższe szkolenia, podczas których będzie można bezpłatnie zbadać pupila, uzyskać fachową poradę dotyczącą jego stanu zdrowia oraz porozmawiać z cenionymi lekarzami. Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej MasterVet współpracuje z najlepszymi specjalistami w kraju, który pracują na sprzęcie najlepszej jakości.

 

Najbliższe badania odbędą się:

  • 20-21 października (badania echokardiograficzne) w Masłowie k. Kielc,
  • 27-28 października (badania okulistyczne) w Łodzi.

 

Naszą misją jest pomaganie właścicielom zwierzaków przy okazji edukacji lekarzy. Korzystają na tym obie strony – Państwo zyskują dostęp do uznanych specjalistów, którzy przeprowadzają ocenę stanu zdrowia Waszych zwierzaków, a lekarze zgłębiają bezcenną wiedzę i nawiązują więź z pupilami.

 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania - szczegóły zakładka PACJENCI. 

Fot. Mariusz Siedlicki  - Lilu. 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, aby
otrzymywać informacje o organizowanych
przez MasterVet szkoleniach

copyright: MasterVet 2018

projekt i wykonanie: ITDOT